piątek, 16 września 2016

Just say sorryTak jak w tytule "Just say sorry" - przepraszam. Początkowo chciałam, żeby pierwszy post po przerwie pojawił się zaraz po narodzinach Marysi, ale że to się przedłuża i termin jest dopiero na za tydzień to już nie mogłam wytrzymać. Na bloga wdał się marazm i dla mnie jako autorki jest to dość przykre, ale nie ma co się dziwić jak ostatni post był ponad miesiąc temu :(. Wakacje już za nami, rozpoczęcie roku w nowej szkole i oczywiście perspektywy :).

NOWA SZKOŁA

Powiem szczerze, że nie spodziewałam się że będzie tak genialnie. Klasa naprawdę jest cudowna, wszyscy mnie zaakceptowali. Odnośnie rozszerzeń to pozostało rozszerzenie historii i polskiego, doszedł mi rozszerzony wos no i trafiłam do grupy o rozszerzonym angielskim :). Poza tym poziom jest zdecydowanie wyższy i od pierwszego dnia trzeba harować. Teraz macie moje słowo, posty będą się pojawiały w weekendy więc już nie będzie tak długaśnych przerw xx

PERSPEKTYWY


Dzisiaj byłam na wycieczce :) Oczywiście nazbierałam multum ulotek, książeczek, długopisów, ołówków i wiecie co? Udało mi się zdobyć termos *-*. Było naprawdę dużo uczelni, począwszy od Warszawskich, Gdańskich, Łódzkich i skończywszy na zagranicznych :).

W sumie to by było na tyle :) Mam nadzieję, że lekko odświeżony wygląd bloga przypadnie Wam do gustu :)

Niezdara

5 komentarzy:

 1. Fajnie, że jesteś zadowolona z klasy. Powodzenia na rozszerzeniach :)
  Pozdrawiam! wy-stardoll.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Najważniejsze, że w klasie jest dobrze :) Pozdrawiam!

  lublins.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Super! Powodzenia w nowej szkole :) Obserwuję i licze na częstsze posty :)

  / MÓJ BLOG - zapraszam /

  OdpowiedzUsuń
 4. Nic tak nie zachęca do chodzenia do szkoły jak zgrana klasa ;) Cieszę się, że Ci się udało taką znaleźć. Teraz może być już tylko lepiej :) Dorwałaś widzę całkiem pokaźną kolekcję :D Zakładam że do termosa będzie trafiać kawusia do szkoły? :P
  Pozdrawiam, K.

  OdpowiedzUsuń
 5. Pamiętam takie chodzenie i oglądanie stoisk z ofertami uczelni :) Wiele się dowiedziałam, lecz jednak została w swoim mieście ;)
  www.wkrotkichzdaniach.pl - nowy post :)

  OdpowiedzUsuń