O mnieUznajmy, że jestem bardzo niepoważną osobą. Ze względu na to, że blog jest w miarę anonimowy to posługuję się mianem Niezdary. 

Jestem szaloną nastolatką, która za wszelką cenę chce poznać i zwiedzić cały świat. Jestem osobą, która ponad wszystko przedkłada możliwość przebywania z ludźmi. Lubię mieć kontakt z drugim człowiekiem zarówno w sytuacjach związanych z wykonywaniem zadań, jak i udzielając mu pomocy. Chętnie opiekuje się innymi i pomagam w rozpoznawaniu potrzeb i rozwiązywaniu problemów. Lubię pracować i współpracować z innymi. Preferuję takie działania, które wymagają kontaktów interpersonalnych.
Jestem osobą lubiącą podejmować się różnych funkcji i kontroli nad rzeczami. Lubię być odpowiedzialna za zadania wymagające planowania, podejmowania decyzji i koordynowania pracy innych ludzi. Potrafię również dawać instrukcje i wskazówki. Lubię organizować swoją aktywność i zadania, które mam do wykonania. 

Jak to powiedziała moja mama:
"Jesteś osobą o dużej niezależności i samokontroli."

Tak w skrócie

FIRST:
Prowadzę Gromadę zuchową, o której już mówiłam w którymś poście. Ta świadomość, że jestem odpowiedzialna za te małe istotki i mogę pokazać im świat od tej innej strony jest niesamowita.

SECOND:
Gram na fortepianie i gitarze, a żeby było jeszcze ciekawiej - wyje w chórze kościelnym. Może i nie jestem stu procentową chrześcijanką, ale też nie jestem ateiską sorrah.

THIRD
Gizas jak ja kocham pomagać ludziom. Udzielałam się jako wolontariuszka w Domu Opieki Społecznej. Obecnie pomagam mojej babci, która niestety cierpi na silną demencje i wielu rzeczy nie jest w stanie zrobić.

Kończąc mój opis pragnę powiedzieć, że NIE BÓJCIE SIĘ BYĆ SOBĄ!! Muszę się przyznać, że niestety miałam ten problem, ale dawno i nie prawda.

Niezdara

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz