piątek, 23 grudnia 2016

ChristmasŚwięta, Wigilia, Boże Narodzenie te hasła towarzyszą mi już od miesiąca. Nie mogłam się doczekać jutrzejszego dnia i oczekiwałam go z niecierpliwością. To jest ten czas kiedy wszyscy razem, całą rodziną usiądziemy przy stole by wspólnie kolędować i rozmawiać. To ten czas kiedy zobaczymy się wszyscy razem, kiedy będziemy mogli przekazywać wzajemnie radość i szczęście.

"Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić - Albert Einstein"

Zapewne zastanawiacie się jaki był i jest powód mojej długiej nieobecności. Niestety dopadła mnie tak zwana "mantra". Chcę jak najwięcej czasu poświęcić na przygotowanie się do matury. Często przesiaduję też z Marysią, która już niedługo skończy 3 miesiące ♥ - jeju jak to szybko minęło. Do tego dochodzą jeszcze zuchy no i nie mogę zapomnieć o sobie. Nie można dać się zwariować w końcu nie samą nauką człowiek żyje. Postaram się co jakiś czas wstawiać jakieś posty, ale nic nie obiecuję. Koniec o mnie, wróćmy do głównego tematu posta czyli ŚWIĄT. 


Jak wiecie zima jest jedną z moich najulubieńszych pór roku. Wtedy mogę robić tyle rzeczy które kocham, nawet to świąteczne sprzątanie domu nie wydaje się być takie złe bo w końcu jest tyle powodów do radości. Dzisiaj kiedy mama krzątała się po kuchni nucąc coś pod nosem z radia usłyszałam takie słowa: 
"Przyjdź na świat,
By wyrównać rachunki strat.
Żeby zająć wśród nas,
Puste miejsce przy stole.
Jeszcze raz pozwól cieszyć się dzieckiem w nas,
I zapomnieć że są puste miejsca przy stole."
Każdemu z nas jest zapewne bardzo dobrze znana ta kolęda, Kolęda dla Nieobecnych. Nie ważne ile razy jej słuchałam za każdym razem się wzruszam. Czerpcie radość z tych świąt i cieszcie się tym co macie. Życzę Wam zdrowych, spokojnych i radosnych świąt.

Niezdara5 komentarzy:

 1. Wesołych Świąt i Udanego Sylwestra :)
  MÓJ BLOG - KLIK

  OdpowiedzUsuń
 2. Wesołych Świat maleńka! Wiadomo, matura to ważny egzamin, więc warto się do niej przyłożyć, ale też bez przesady! Życzę wytrwałości w pisaniu notek, bo tęsknię za nimi :/
  lipcowaja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale piękne cytaty! Szczęśliwego Nowego Roku, kochana! Zdasz, spokojnie!!!

  Pozdrawiam ♥,
  MADEMOISELLE BLOG

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam nadzieję, że Święta minęły Ci rodzinnie i miło :) Ja się bałam, że w tym roku nie poczuję ich magii, ale nawet się udało ;)
  Wszystkiego dobrego na Nowy Rok :)

  OdpowiedzUsuń