poniedziałek, 18 kwietnia 2016

LIEBSTER BLOG AWARDChciałabym bardzo podziękować Gealach xXx za nominację do LBA :) Bardzo mnie to pozytywnie zaskoczyło więc jeszcze raz bardzo dziękuję.


MOJE ODPOWIEDZI:

1. Jaka jest geneza Twojego blogu?

Powiem szczerze, że w głowie rodziło się wiele pomysłów na założenie bloga z czego większość moich poprzednich blogów nie wytrwała do dnia dzisiejszego. Nie umiem jednak pisać pamiętnika, a blog jest dla mnie jakimś rodzajem ucieczki, mogę tu pisać o czym chce i nikomu nic do tego. Miło jest gdy ktoś czyta moje bazgroły i od czasu do czasu coś napisze, ale nie wymagam tego od moich czytelników.

2. Jesteś bardziej bierna/y czy aktywna/y jeśli chodzi o Twój rozwój osobisty?

Niezłe pytanie :) Otóż jestem człowiekiem, który nie lubi usiedzieć na miejscu i nie przeżyje minuty bez robienia czegoś. Blog jest dla mnie czymś w rodzaju odskoczni od tego ciągłego biegu. Ciężko określić jaka jestem jeśli chodzi o mój rozwój osobisty. Wciąż pracuję nad sobą i chcę odnaleźć tą prawdziwą siebie i wiem, że jestem na dobrej drodze.

3. Co wchodzi w Twój krąg zainteresowań?

To jest temat rzeka jeśli chodzi o mnie. Jak już napisałam w powyżej, jestem człowiekiem, który nie lubi usiedzieć na miejscu i nie przeżyje minuty bez robienia czegoś. Od małego mama wysyłała mnie na wszystkie możliwe zajęcia dodatkowe, żeby ułatwić mi to wejście w wielki świat. Kocham taniec, co prawda już nie chodzę na żadne zajęcia tylko tańczę w domu, jednak to jest coś co powoduje że moje szaleństwo może się uwolnić. Muzyka moim życiem, to jest idealne stwierdzenie które by pasowało przy opisie moich zainteresowań. Od 8 lat gram na pianinie, od 4 na gitarze, zdarza mi się też trochę podśpiewywać i kocham chodzić na koncerty btw na które chodzę razem z moją mamą, ponieważ mamy ten sam gust muzyczny. Ewidentnie, przyznaję się bez bicia jestem książkoholikiem. Nie przeżyje dnia bez przeczytania choćby jednej książki czy jakiegoś opowiadania, to sprawia mi ogromną radość. Kolejną rzeczą, którą mogę wliczyć do mojego kręgu zainteresowań, który swoją drogą jest ogromny i wciąż się poszerza, jest harcerstwo. Nie będę się rozpisywać na ten temat, ponieważ pisałam już o tym w którymś z postów. Bardzo lubię teatr, chodzę na konkursy recytatorskie, brałam udział w kilku przedstawieniach, lubię rysować, malować i wszystko co z tym związane. No nie wiem, sporo tego...

4. Jaki był Twój największy uraz fizyczny bądź choroba?

Myślę, że ten uraz fizyczny, którego doznałam niedawno. Mam mały problemik z kolanem i niestety będzie to wymagało wizyty w poradni chirurgicznej.

5. Jaka tematyka blogów Cię interesuje?

Nie mam jakiejś konkretnej tematyki, po prostu czytam i to mi wystarcza. Jak coś mnie zaciekawi to obserwuje i tyle ;)

6. Jak długo prowadzisz swój blog?

Dokładnie od 26.09.2015 czyli nie tak bardzo długo.

7. Potrafisz wejść w sen świadomy?

Kiedyś, jak byłam jeszcze w gimnazjum zdarzało mi się to bardzo często, jednak teraz niestety a może stety takie sny zdarzają mi się bardzo rzadko, w ogóle to sukces jak pamiętam co mi się śniło.

8. Umiesz migowy bądź uczyłeś się tego języka?

Powiem tak: umiem, uczyłam się i uczę. (Trochę z życia prywatnego Niezdary, pisane kursywą) Moja starsza siostra (rodzona, żeby nie było wątpliwości) urodziła się z porażeniem mózgowym, zaparcie mojej mamy i wiele lat badań spowodowało, że może żyć jak prawie normalny człowiek. Czemu prawie? Kiedy miała 3 latka, lekarze coś schrzanili (nie będę się rozpisywać) i od tamtej pory jest osobą głuchoniemą. Język migowy (oprócz pisanego) jest jedyną drogą kontaktu z nią :)

9. Jaki masz cel w życiu?

Mój cel nie jest konkretnie określony, jedyne czego pragnę to dojść do czegoś w życiu, pomagać ludziom, zostać zapamiętaną jako dobra osoba i zostawić coś po sobie.

10. Jaki był Twój najstraszniejszy sen? 

Chyba to jak utonęłam w rzece (to był jeden z tych snów świadomych).

11. Czy czujesz się szczęśliwym człowiekiem? 

Każdy z nas ma jakiś gorszy dzień, ale tak, czuję się szczęśliwym człowiekiem i pragnę oraz pilnuję tego by ludzie w moim otoczeniu również byli szczęśliwi.


Pytania niebanalne, konkretne ale wymagające rozwinięcia się. Można było opisać to jakoś wymijająco, jednak ja należę do tych ludzi którzy lubią się rozpisywać.

NOMINUJĘ:PYTANIA DLA WAS:

1. Co spowodowało, że zaczęłaś blogować?
2. Komu ze swojego otoczenia możesz zaufać i dlaczego?
3. Co jest dla Ciebie najważniejsze?
4. Jakie jest Twoje największe marzenie?
5. Jaka jest różnica pomiędzy złem, a gorszym złem?
6. Jaki jest Twój ulubiony kolor, z czym Ci się kojarzy i dlaczego?
7. Jakim jesteś człowiekiem?
8. Czym dla Ciebie jest radość?
9. Co sprawia, że zapominasz o otaczającym Cię świecie?
10. Co zrobiłaś dzisiaj i co chcesz zrobić jutro aby żyć tak jak Ty tego chcesz?
11. Ile pieniędzy Ci potrzeba do szczęśliwego życia?


Niezdara

4 komentarze:

 1. dziękujemy za nominację :) Na pewno znajdzie się na blogu ,lecz trochę później ,ponieważ dostałyśmy już jedną :) Dziękujemy także za to że nasz blog jest umieszczony na bocznym pasku u ciebie <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Oooo, dziękuję bardzo za nominację. Nie znałam tego, nigdy nie bawiłam się w takie rzeczy aczkolwiek spróbuję! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za Twoje odpowiedzi. Widzę, że mamy trochę wspólnego. Ja także nie potrafię usiedzieć na miejscu i wciąż chcę próbować nowego. Uczę się także migowego w szkole - przyznam, że bardzo potrzebna umiejętność.

  Pozdrawiam i dobranoc :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam, kiedy są takie pytania, więc miło się czytało! :)
  I dziękuję za nominacje! :*
  lipcowaja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń