sobota, 14 maja 2016

Eurovision + Museum Night
Jak zapewne wiecie wczoraj mieliśmy drugi półfinał Eurovizji. Jestem bardzo dumna z Michała Szpaka, który reprezentował Polskę śpiewając piosenkę Color Of Your Life. Ponadto udało nam się dostać do 2 finałowej 10 ♥. Dzisiaj o godzinie 21:00 zapraszam do oglądania finału. Wiadomo jest, że nie jesteśmy faworytami tegorocznej Eurovizji, ale nie traćmy nadziei i trzymajmy kciuki za Michała. Ale nawet  jeśli nie wygramy to nie jest ważne, jak to napisała Kaja Platowska w książce "Po prostu mnie przytul" "Zwycięzcą nie zawsze jest ten najlepszy, który zdobywa główną nagrodę. Zwycięzcą może być człowiek, który próbuje coś zmienić w sobie, swoim życiu i podejściu do otaczającego świata, pomimo wszelkich trudności. Człowiek, który robi pojedyncze, powolne kroki, przekraczając własne lęki i ograniczenia, podczas gdy inni bez trudu biegną." Dla nas małym zwycięstwem jest to, że dotarliśmy wyżej i zostaliśmy zauważeni, pamiętajcie, że "Małe zwycięstwa też się liczą".Moje Typy (Nie patrzcie na kolejność bo jest losowa):

Color Of Your Life - Michał Szpak (Polska)

Gabriela Gunčíková - I Stand (Czechy)

Nina Kraljić - Lighthouse (Chorwacja)

Hovi Star - Made of Stars (Israel) 

Amir - J'ai cherché (Francja)

Dami Im - Sound Of Silence (Australia)

Donny Montell - I've Been Waiting For This Night (Litwa)

Sergey Lazarev - You Are The Only One (Rosja)

ZOË - Loin d’ici (Austria)

Iveta Mukuchyan - LoveWave (Armenia)
To będzie moja pierwsza Noc Muzeów na którą pojadę. Mam w planach zrobić dużo zdjęć, które oczywiście wstawię na bloga w kolejnym poście. Chciałabym zwiedzić jak najwięcej i tyle ile jest to możliwe. "- Czasem życie jest naprawdę do dupy. Ale wiesz czego się trzymam? Chwil, które nie są do dupy. Cała sztuka polega na tym, by umieć je dostrzec." - Veronica Roth "Wierna". Czas pozostawić wszelkie troski za sobą i żyć TERAZ. Dlatego mam dosyć siedzenia w domu i pragnę gdzieś wyjść, rozerwać się i poznać nowych ludzi - to jest mój plan. 

Miejsca, które chce odwiedzić:

Narodowy Instytut Audiowizualny
Fabryka Wedla
Neon Muzeum
Orkiestra Sinfonia Varsovia
Pracownia Artystyczna Farbą Umazane
Studium Teatralne
Światowa Akademia Sztuki Pracownia Twórcza
Centrum Nauki Kopernik
Muzeum Harcerstwa
Muzeum Rzemiosł Artystycznych i Precyzyjnych
Muzeum Teatru


Niezdara

5 komentarzy:

 1. Za naszych zawsze trzeba trzymać kciuki ;) To że Michał nie jest faworytem może być nawet lepsze, bo w przypadku wygranej niespodzianka będzie jeszcze większa, a jest to prawdopodobne, bo nie zawsze faworyci wygrywają :) Poza tym jak napisałaś, nie liczy się zwycięstwo. Najważniejsze to dać z siebie wszystko.
  Co do nocy muzeów życzę żebyś zobaczyła jak najwięcej ;) Tylko uwaga pod nogi, bo w nocy może być ciemno :D

  OdpowiedzUsuń
 2. W końcu wierzę, że mamy (mieliśmy) realne szanse, no cóz, nie udało się! Gdyby uwzględniano tylko głosy widzów, bylibyśmy na podium! :D
  A to duuże wyróznienie, chociaż 8 też wysokie <3
  Lipcowaja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Michał był świetny gdyby nie jury zająłby 3 miejsce ! Dla mnie wygrał a te polityczne gierki się nie liczą :3

  OdpowiedzUsuń
 4. Michał był świetny gdyby nie jury zająłby 3 miejsce ! Dla mnie wygrał a te polityczne gierki się nie liczą :3

  OdpowiedzUsuń