wtorek, 21 czerwca 2016

Changes

"Ten dzień wprowadził do mojego życia wielkie zmiany. Ale tak dzieje się w życie każdego człowieka. Przypomni sobie taki jeden dzień, który zaważył na twoim życiu. Przerwij na chwilę ty, który to czytasz i pomyśl o długim łańcuchu złotych czy żelaznych ogniw, cierni czy kwiatów, które by nigdy ciebie nie oplątały, gdyby nie było jakiegoś jednego ważnego i pamiętnego dnia w twoim życiu"

W sumie to nie tylko wczorajszy dzień, ale też moje urodziny były dniami pełnymi niespodzianek i wprowadziły do mojego życia kilka zmian, coś nowego. Nie wspominałam o tym w poprzednim poście, ale mam chłopaka w sumie to od swoich urodzin ♥ Jest dla mnie cholernie ważny dlatego nic nie wspomniałam o nim w poprzednim poście. Nie mówię, że się nie kłócimy bo związek bez kłótni jest nudny. Jeszcze wiele przed nami, ale czuje że wreszcie zaczyna mi się układać życie. Pewnie jeszcze kiedyś napiszę posta razem z nim, myślałam żeby wstawić coś w formie wywiadu :) Ale to w przyszłości.W tym poście chciałabym jeszcze wspomnieć o czymś co przydarzyło się wczoraj.. Jak wiecie mam starszą siostrę, która jest osobą głuchoniemą. Miała narzeczonego, z którym co prawda już nie jest. Chodzi mi o to, że w przeciągu kilku miesięcy przytyła i z mamą się śmiałyśmy, że jest w ciąży spożywczej. Jednak bez względu na to czy przytyła bo dużo jadła czy z innego powodu, zapisałyśmy ją na USG. Wczoraj miała miejsce ta wizyta i jak się okazało - ZOSTANĘ CIOCIĄ ♥. Moja siostra jest w 6 miesiącu ciąży i nosi pod swoim serduszkiem zdrową dziewczynkę :) Śliczna, prawda? ♥"W naszym życiu mamy do czynienia z wieloma zjawiskami, których nie umiemy adekwatnie opisać słowami. (...) Na przykład narodziny dziecka. Lub śmierć rodzica. Czy miłość. Nadajemy tym wydarzeniom nazwę, próbujemy wyrazić emocje z nimi związane, ale w gruncie rzeczy wiemy, że w warstwie werbalnej nie zdołamy pomieścić ogromu naszej radości, rozpaczy czy zachwytu. (...) Jeżeli kogoś z nas to spotyka, wiemy, co czujemy. Ale gdy chcemy się podzielić naszymi odczuciami - język nas zawodzi."


Niezdara

4 komentarze:

 1. Tylko pogratulować. :)
  http://adellaidee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny post :*
  Zapraszam do mnie:
  http://nesiness.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ojej gratuluję :) Odkąd w szkole mam zajęcia z migowego, planuję zrobić kurs tego języka na 1 stopniu. Znasz migowy? :)Raczej na pewno.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego najlepszego dla Was Gołąbeczki, no i oczywiście dla siostry i przyszłego nowego członka rodziny! :)
  "Życie jest jak puzzle, może i trudne, ale do ułożenia" (nie wiem czy ktoś już tak powiedział, jak nie, to zastrzegam sobie prawa autorskie do tej wypowiedzi :D)
  Pozdrawiam,
  K.

  OdpowiedzUsuń