sobota, 9 kwietnia 2016

Thought, thought, thought

Bardzo dziękuję za tyle wyświetleń i przemiłe komentarze. Minęło kilka tygodni od poprzedniego posta, dlatego przepraszam za tak długi czas nieobecności. Ostatnio bardziej przyłożyłam się do nauki kiedy zdałam sobie sprawę, że matura już za rok a ja chce ją napisać na tyle dobrze, żeby dostać się na studia. Powiem szczerze, że już mam kilka pomysłów, niektóre są straszne - zwłaszcza dla moich rodziców. Przechodząc do konkretów, ostatnio przeglądałam uniwersytety w Polsce i za granicą. Mam kilka wytypowanych uniwersytetów: • SLS - Stanford Law School
 • YLS - Yale Law School
 • UW - Uniwersytet Warszawski (wydział prawa i administracji)
 • UJ - Uniwersytet Jagielloński (wydział prawa i administracji)
 • UMCS - Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej (wydział artystyczny)
 • UMCS - Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej (wydział prawa i administracji)


Pomysłów jest naprawdę dużo, jak możecie zauważyć w powyżej wymienionych uniwersytetach, skupiłam się głównie na kierunku prawniczym. Miałam naprawdę straszny dylemat, ponieważ blisko mi ku kierunkom artystycznym. Zdecydowałam się jednak na prawo, kocham pomagać ludziom a ponadto interesuje mnie prawo cywilne. Aczkolwiek nie zrezygnuję z pozostałych marzeń, na drugim roku będę wybierać drugi kierunek. Jest co prawda taka myśl "Co będzie jak się nie uda?". Staram się o tym nie myśleć i uwierzyć w siebie. Bardzo wspiera mnie moja mama, którą bardzo kocham. Pamiętajcie, żeby uczyć się dla siebie nie innych, bo to Wasze życie.

Niezdara

6 komentarzy:

 1. Zawsze będzie jakiś wybór, nie ma co myśleć "co będzie gdy..." Skup się na rzeczywistości, bo dzisiaj pracujesz na jutro. ;)

  Pozdrawiam
  http://bloogpseudoarytstyczny.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie, zgadzam się z Tobą odnośnie tego "dziś pracujesz na jutro". Normalnie zapisałam sobie tą sentencje na tablicy ^^. Dziękuję i miłego dnia :* :)

   Usuń
 2. wybaczamy nieobecność, a co do szkoły na pewno znajdzie się dla ciebie miejsce! :)
  http://mey-meyy.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń
 3. Wybór szkoły jest na prawdę bardzo ważny! Trzymam kciuki :)
  OUURSELVES.BLOGSPOT.COM -KLIK

  OdpowiedzUsuń
 4. hello,
  amaizing post and blog my blogger friends...
  ı am following you on gfc...
  if you want follow me back , please visit my blog
  soslubadem.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń