poniedziałek, 13 czerwca 2016

Sorry

Na wstępie chciałabym przeprosić, że tak dawno nie pojawił się żaden post. Powiem szczerze, że miałam strasznie dużo na głowie - spływ kajakowy, zajęcia z malarstwa i rysunku i zbliżający się wernisaż, organizacja urodzin. Może zacznę od początku ;).
W niedzielę w zeszłym tygodniu pojechałam na spływ kajakowy, który miał na celu zintegrować kadrę harcerską i zuchową aby na obozie lepiej nam się pracowało. Było naprawdę super, pogoda dopisała jak najbardziej no i przede wszystkim udało nam się w miarę dogadać :) A to jest ważne
Powyżej możecie zobaczyć sobie moje rysunki. Może nie powalają na kolana, ale jestem z nich dumna. Rysowałam od zawsze, jednak od kilku miesięcy chodzę na zajęcia i te rysunki co umieściłam tutaj są wykonane w trakcie tych zajęć. Jeśli chodzi o drugi obraz, jest jeszcze nie skończony i wiele pracy jeszcze poświęcę nad nim, ale obiecuję, że wstawię jak skończę.
Wczoraj miałam urodziny, oficjalnie wkroczyłam w świat dorosłych. Pierwsze dwa zdjęcia przedstawiają moich przyjaciół i mnie tak między innymi. Powiem szczerze, że to były najlepsze urodziny w moim 18 - letnim życiu i chciałabym bardzo podziękować wszystkim za to, że byli ze mną i nadal są pomimo wszystko bo w końcu "Nic nie jest równie rzadkie pomiędzy młodymi ludźmi jak sympatia, która jest bezinteresowna i nie żąda od innych pomocy ni ofiary. Młodość zawsze spodziewa się ofiary od tych, w których pokłada swoje nadzieję."

Dzisiaj pojawił się post tak naprawdę ze względu na to, że zostałam w domu bo jestem chora i udało mi się znaleźć te kilka minut, żeby coś napisać :) 

Niezdara8 komentarzy:

 1. Spływ kajakowy to naprawdę świetna sprawa. Rysunki po prostu mnie zachwyciły *.* Spóźnione Wszystkiego Najlepszego! Bardzo ładne zdjęcia :) Pozdrawiam i dziękuję za odwiedziny ♥
  wy-stardoll.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. great post ...lovely
  www.soslubadem.blogspot.com.tr

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdrówka przede wszystkim :) Życzenia już były ;P Tylko pozazdrościć takich imprez :)
  Rysunki piękne, czekam na efekt końcowy i oczywiście na więcej :3 Kariera stoi przed Tobą otworem, trzeba od czegoś zacząć :)
  "Jeden prawdziwy przyjaciel przyczynia się bardziej do naszego szczęścia niż tysiąc wrogów do naszego nieszczęścia." ~Konfucjusz
  Zdrowia raz jeszcze :)
  Pozdrowionka, K.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego najlepszego i wykorzystaj dobrze ten rok, bo minie on strasznie szybko, tak jak i mi minął!
  Pozdrawiam
  http://adellaidee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego najlepszego! Piękne prace!
  :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkiego najlepszego i wykorzystaj dobrze ten rok, bo minie on strasznie szybko, tak jak i mi minął!
  Pozdrawiam
  http://adellaidee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystkiego najlepszego! :*** Zasłużyłaś na to, zebyś była szcześliwa! A twoje rysunki są piekne, ty nasza artystko z:)
  lipcowaja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Wszystkiego najlepszego! ;D

  Zapraszam:
  unnormall.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń